مدیران معتبر همیشه در فکر بالا بردن مهارت های مدیریتی خود هستند

شرکت در دوره مدیریت MBA تصمیمی بزرگی برای بسیاری از مدیران ارشد که در حال حاضر مشغول به کار هستند و مدیرانی که به فکر بالا بردن مهارت های مدیریتی خود هستند می باشد. چرا که برای موفقیت در این زمینه هم نیاز به هزینه مالی است هم زمانی. معمولا افراد وقت شرکت در دوره های آکادمیک را ندارند و ترجیح می دهند در یک مدت زمان کوتاه بتوانند به مطالب مورد نیاز خود دست پیدا کنند.

بالا بردن مهارت های مدیریتی

مدیریت کسب و کار یا MBA یعنی چی؟

سابقه این گرایش تحصیلی به قرن بیستم بر میگردد زمانی که تغییرات زیادی در فضای صنعتی، نیاز شرکت به افراد حرفه ای و با مهارت و ابتکارهای شرکتی ایجاد شد. اولین مدرک MBA در سال ۱۹۰۸ از دانشگاه هاروارد ارائه شد که بیانگر مفهوم های جدید مدیریتی بود. شرکت در دوره مدیریت MBA به منظور گسترش مهارت های مفهومی دانشجویان در تفکر، رهبری، ارتباطات حل مسئله، انجام می شود و در عین حال به آنها اجازه می دهد تا تمرکز خاصی روی مسیر مورد نظر کاری خود داشته باشند و یا مسیر خود را به عنوان یک کارآفرین دنبال کنند.

داشتن گواهی شرکت در مدیریت MBA به شما اعتبار زیادی می دهد مخصوصا اگر توسط یک موسسه معتبر برگزار شده باشد. شما می توانید بعد از اتمام این دوره انتظار یک شرایط بهتر کاری همراه با حقوق بالا را داشته باشید.

مزیت های شرکت در دوره مدیریت MBA چیست؟

ایجاد مهارت های بی نظیر مدیریت :

کسانی که به فکر تحصیلات در دوره مدیریت MBA هستند به دو دسته جوانان دارای دو الی ۳ سال سابقه کاری و یا مدیران ارشد که به دنبال چالش های جدید هستند، تقسیم می شوند. اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید، باید از ایجاد یک روند کاری تکراری اجتناب کنید چرا که مانع از بهبود شرایط کاری شما می شود. با شرکت در این دوره شما یاد خواهید گرفت که :

افزایش ارتباط شما با سایر افرادی که در این زمینه فعالیت می کنند.

زمانی که شما با افراد زیادی که در حوزه شما رد حال فعالیت هستند در ارتباط باشید به نوعی شانس خود را برای موفقیتتان افزایش داده اید. مخصوصا اگر به دنبال شرایط کاری بهتر باشید. با استفاده از برقراری این ارتباط شما می توانید در شرایط مختلف از کارفرمایان و یا همکاران خود مشورت و کمک بگیرید.

 

شانس بهتر برای حقوق بالاتر :

حقوق متوسط برای افرادی که در دوره مدیریت MBA تحصیل کرده اند در مقایسه با حقوق کارمند با یک مدرک کارشناسی یا مدرک کارشناسی ارشد بسیار بالاتر است. شما می توانید انتظار حقوق چند برابر بیشتر از یک تحصیل معمولی داشته باشید.

میانگین حقوق برای افرادی که در دوره مدیریت MBA شرکت کرده اند :

در ایالات متحده : ۸۵ هزار یورو در سال

کشورهای اروپایی : ۱۰۰ هزار یورو در سال

بالا بردن مهارت های مدیریتی
بالا بردن مهارت های مدیریتی

کسب و کار خود را ایجاد کنید.

انگیزه بسیاری از افراد هنگامی که در دوره مدیریت MBA شرکت می کنند این است که یک کارآفرین باشند و کسب و کار خود را راه اندازی کنند. معمولا این افراد یک رویای بزرگ دارند که می خواهند بدانند چگونه می توانند به آن برسند. در این دوره شیوه های راه اندازی و توسعه کسب و کار به شما آموزش داده می شود.

 

شرایط را برای پیشرفت فرصت های شغلی ایجاد کنید.

با توجه به شرایط سختی که در زمینه پیدا کردن آن در سراسر جهان وجود دارد، افرادی که دارای مدرک معتبر برای شرکت در دوره مدیریت MBA هستند شانس خود را برای پیدا کردن شعل بهتر افزایش می دهند. حتی شما با داشتن این مدرک، اگر قصد مهاجرت به کشور های اروپایی برای پیدا کردن کار را داشته باشید، می توانید به راحتی پذیرش ویزای کار را بگیرید.

همراهان عزیز با استفاده از شرکت در دوره دوره مدیریت MBA می توانید اطلاعات خود را در رابطه با جدیدترین تکنیک های مدیریتی به روز نگهدارید و شرایط کسب و کاری خود را به سوی پیشرفت روزافزون هدایت کنید. اگر در این مورد نیاز به اطلاعات بیشتری دارید می توانید با مشاوران آریانا در ارتباط باشید.

مقالات مرتبط

پاسخ

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *